Sklep z Włóczkami i Rękodziełem.

  • Home
  • Galeria produktów

Poniżej prezentujemy nasze robótki, wykonane z motków dostępnych w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was podpowiedź i inspiracja, co do zastosowania naszych włóczek.

Jeśli chcesz pokazać nam swoje dzieła, z przyjemnością umieścimy tutaj również zdjęcia Twoich prac.

Czapka z pomponem

Czapka wykonana z włóczki Fjord Wool Spray dla półrocznej dziewczynki. Kolor cukierkowy róż. Pompon z breloczka dostępnego w naszym sklepie. Na czapkę zużyto niecały jeden motek włóczki (ilość pozostałej włóczki z motka widoczna na zdjęciu).

Czapkę wykonała Bemotka

 

 

Czapka z pomponem

Czapka wykonana z włóczki Wool Cord 30 na drutach na żyłce w rozmiarach 6 i 7 mm. Czapka pasuje na 10-letnie dziecko. Zużyto 1 motek włóczki. Futerkowy pompon z breloczka dostępnego w naszym sklepie.

Zestaw: czapka z pomponem i komin

Zestaw wykonany z włóczki Lima Alpaca Worsted. Wykonany dla rocznego chłopca. Komin i czapka wykonane na drutach na żyłce  w rozmiarach 6 i 7 mm. Wykorzystano niecałe dwa motki włóczki. Zestaw wykonany ściegiem kłosy. Pompon z breloczka dostępnego w naszym sklepie.

Zestaw: czapka z pomponem i komin

Zestaw wykonany z włóczki Wool Cord 30. Wykonany dla 4-letniej dziewczynki . Komin i czapka wykonane na drutach na żyłce  w rozmiarach 6 i 7 mm. Wykorzystano ponad dwa motki włóczki. Zestaw wykonany ściegiem kłosy. Pompon z breloczka dostępnego w naszym sklepie.

Komin

Komin wykonany jest z dwóch pełnych motków Fjord Merino w kolorze szarym i różowym. Robiony na drutach 5 mm, zgodnie z zaleceniami producenta, ściegiem francuskim.

Wymiary komina : 66 x 22 cm

Czapka damska

Czapka wykonana jest z dwóch pełnych motków Merino Luxury burgund. Ściągacz wykonany drutami 8 mm, reszta czapki 9 mm, chociaż spokojnie można robić większymi.